Armenian      Russian

საქართველოში სასწავლო პროცესის განახლებასთან ერთად, ეთერში ბრუნდება ტელესკოლის გაკვეთილებიც.

ტელესკოლის ეთერში საგაკვეთილო პროცესი დღეს, 09:00 საათიდან განახლდება.

საქართველოს ათ ქალაქსა და აჭარის რეგიონში სასწავლო პროცესი დღეიდან კვლავ დისტანციურ რეჟიმში განახლდება.

განათლების მინისტრის შესაბამისი ბრძანების თანახმად, დღეს სასწავლო პროცესი დისტანციური სწავლების სრულად ელექტრონული მოდელის გამოყენებით დაიწყება ქალაქებში: თბილისი, ქუთაისი, რუსთავი, თელავი, ზუგდიდი, ზესტაფონი, გორი, ფოთი, მარნეული და გარდაბანი. აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ტერიტორიაზე მოქმედი ზოგადსაგანმანათლებლო დაწესებულებები სასწავლო პროცესს ასევე გააგრძელებენ დისტანციურ რეჟიმში.

ტელესკოლის გაკვეთილების ცხრილი:

ორშაბათი

I-II კლასი

09:00 -09:15 მათემატიკა I კლასი

09:20 -09:35 ქართული

09:40 -09:55 სახვითი ხელოვნება

V კლასი

10:00 -10:15 ჩვენი საქართველო

10:20 -10:35 მათემატიკა

10:40 -10:55 სახვითი ხელოვნება

VII კლასი

11:00 -11:15 ქართული

11:20 -11:35 მათემატიკა

11:40 -11:55 ფიზიკის დრო

IX კლასი

12:00 -12:15 ფიზიკის დრო

12:20 -12:35 ქართული

12:40 -12:55 ქიმია

XI კლასი

13:00 -13:15 გეოგრაფია

13:20 -13:35 ქართული

13:40 -13:55 ქიმია

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

I-IV კლასი

15:00 -15:15 მათემატიკა

15:20 -15:35 ბუნება

15:40 -15:55 მშობლიური

სომხურენოვანი სკოლებისთვის

I-IV კლასი

16:00 -16:15 მათემატიკა

16:20 -16:35 ბუნება

16:40 -16:55 მშობლიური

სამშაბათი

IV კლასი

09:00 -09:15 ქართული

09:20 -09:35 მათემატიკა

09:40 -09:55 ბუნება

VI კლასი

10:00 -10:15 ჩვენი საქართველო

10:20 -10:35 ბუნება

10:40 -10:55 მათემატიკა

VIII კლასი

11:00 -11:15 ქართული

11:20 -11:35 ისტორია

11:40 -11:55 ქიმია

X კლასი

12:00 -12:15 ქართული

12:20 -12:35 ბიოლოგია

12:40 -12:55 გეოგრაფია

აბიტურიენტის დრო

13:00 -13:15 ქართული

13:20 -13:35 მათემატიკა

13:40 -13:55 ისტორია

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

V-VI კლასი

15:00 -15:15 მათემატიკა

15:20 -15:35 ბუნება

15:40 -15:55 მშობლიური

სომხურენოვანი სკოლებისთვის

V-VI კლასი

16:00 -16:15 მათემატიკა

16:20 -16:35 ბუნება

16:40 -16:55 მშობლიური

ოთხშაბათი

I-II კლასი

09:00 -09:15 მათემატიკა II კლასი

09:20 -09:35 ბუნება

09:40 -09:55 მუსიკა

V კლასი

10:00 -10:15 ქართული

10:20 -10:35 ბუნება

10:40 -10:55 მუსიკა

VII კლასი

11:00 -11:15 ისტორია

11:20 -11:35 გეოგრაფია

11:40 -11:55 ბიოლოგია

IX კლასი

12:00 -12:15 ისტორია

12:20 -12:35 გეოგრაფია

12:40 -12:55 მათემატიკა

XI კლასი

13:00 -13:15 ისტორია

13:20 -13:35 მათემატიკა

13:40 -13:55 ბიოლოგია

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

VII-X კლასი

15:00 -15:15 მათემატიკა

15:20 -15:35 მშობლიური

15:40 -15:55 ბიოლოგია

სომხურენოვანი სკოლებისთვის

VII-X კლასი

16:00 -16:15 მათემატიკა

16:20 -16:35 მშობლიური

16:40 -16:55 ბიოლოგია

ხუთშაბათი

III კლასი

09:00 -09:15 ქართული

09:20 -09:35 მათემატიკა

09:40 -09:55 ბუნება

VI კლასი

10:00 -10:15 ქართული

10:20 -10:35 სახვითი ხელოვნება

10:40 -10:55 მუსიკა

VIII კლასი

11:00 -11:15 მათემატიკა

11:20 -11:35 გეოგრაფია

11:40 -11:55 ბიოლოგია

X კლასი

12:00 -12:15 ისტორია

12:20 -12:35 მათემატიკა

12:40 -12:55 ქიმია

აბიტურიენტის დრო

13:00 -13:15 ქართული

13:20 -13:35 მათემატიკა

13:40 -13:55 ისტორია

აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

XI-XII კლასი

15:00 -15:15 მათემატიკა

15:20 -15:35 მშობლიური

15:40 -15:55 ბიოლოგია

სომხურენოვანი სკოლებისთვის

XI-XII კლასი

16:00 -16:15 მათემატიკა

16:20 -16:35 მშობლიური

16:40 -16:55 ბიოლოგია

პარასკევი

III- IV კლასი

09:00 -09:15 მე და საზოგადოება

09:20 -09:35 სახვითი ხელოვნება

09:40 -09:55 მუსიკა

ფიზიკის დრო

10:00 -10:15 ფიზიკა

10:20 -10:35 ფიზიკა

10:40 -10:55 ფიზიკა

VII-VIII კლასი

11:00 -11:15 სამოქალაქო განათლება

11:20 -11:35 სახვითი ხელოვნება

11:40 -11:55 მუსიკა

IX კლასი

12:00 -12:15 ბიოლოგია

12:20 -12:35 სახვითი ხელოვნება

12:40 -12:55 მუსიკა

ინგლისურის დრო

13:00 -13:15 ინგლისური I დონე

13:20 -13:35 ინგლისური II დონე

13:40 -13:55 ინგლისური III დონე

ქართული ენა არაქართულენოვანი სკოლებისთვის

15:00 -15:15 ქართული I დონე

15:20 -15 :35 ქართული II დონე

15:40 -15:55 ქართული III დონე

აბიტურიენტის დრო არაქართულენოვანი სკოლებისთვის

16:00 -16:30 უნარები აზერბაიჯანულენოვანი სკოლებისთვის

16:30 -17 :00 უნარები სომხურენოვანი სკოლებისთვის

შაბათი

12:15 ცეკვის გაკვეთილი

12:30 ჭადრაკის გაკვეთილი

12:45 მუსიკის გაკვეთილი დათო ევგენიძესთან ერთად

13:20 რჩევები მშობლებს

კვირა

12:15 ცეკვის გაკვეთილი

12:30 ჭადრაკის გაკვეთილი

12:45 მუსიკის გაკვეთილი დათო ევგენიძესთან ერთად

13:20 რჩევები მშობლებს